loading

Radka Zvěřinová

Se cvičením jsem pravidelně a intenzivně začala "až" na vysoké škole - nikdy není pozdě:-) 
Měla jsem z učení a tak nějak ze "všeho" hlavu v pejru, potřebovala se odreagovat, vyrazila jsem tedy na svou první skupinovou lekci. Znáte to taky, jak potom litujete, že jste do něčeho, čehokoliv, nešli už dřív, protože je to přeci tak strašně super a nebylo se vůbec čeho bát? Tak přesně to mě potkalo taky:-) Ale rozhodně lepší, když změna přijde později než-li vůbec. Každý máme své tempo a svou cestu, po které si kráčíme svým vlastním tempem. Proto, pokud přemýšlíte o tom, že byste začali cvičit nebo zkusili právě trénink na Power Plate, nedělejte tu chybu, že nad tím mávnete rukou, protože "už je pozdě", "už to nemá cenu" nebo protože "teď, až teď, no tak to je trapný". Každá cesta, a to i ta vaše cvičící, má začátek, ale hlavně taky cíl - moc ráda vám pomohu k tomu vysněnému cílu dorazit. 

Jako nadšená klientka skupinových lekcí jsem začala dělat recepční ve fitku, přičichla jsem ke strojům a v té chvíli už bylo jasno, že svět fitness si mě velmi snadno omotal kolem prstu a stal se nedílnou součástí mého života, mou vášní a velkou závislostí. Po letech cvičení jsem si udělala kurz instruktora fitness, začala jsem lektorovat ve Fitplace a vést skupinové lekce Body Pumpu. Láska k pohybu nestagnuje ani po těch několika letech, ale naopak nabírá na obrátkách. Rozhodla jsem se absolvovat kurz a stát se trenérkou Power Plate. Zároveň si dělám masérský kurz a brzy se ke mně budete moci objednat i na maderoterapii:-) 

Z dlouholeté klientky se ze mě stala trenérka, která může z vlastní praxe předávat bohaté zkušenosti a motivovat ke změně, na kterou nikdy není pozdě, obzvlášť pokud to bude změna k sakra lepšímu, i ostatní. Třeba právě vás?:-) 

Kontakt pro domluvení si osobního tréninku: 

Telefon: 732 570 769

E-mail: zverinova.radka@centrum.cz

Instagram: raduz.z

 

OSOBNÍ TRENÉŘI

 

TRENÉŘI POWER PLATE

 

INSTRUKTOŘI SKUPINOVÝCH LEKCÍ

iconFitplace
U Stadionu 1232
29301 Mladá Boleslav
icon+420 736 483 673
iconrecepce@fitplace.cz
iconwww.fitplace.cz
OTEVÍRACÍ DOBA

Pondělí - Pátek7:00 – 12:00, 14:00 – 21:00
Sobota8:00 – 12:00
Neděle8:00 – 12:00, 15:00 – 20:00