loading

Lucie Zahustelová

Jsem dcerou hokejového trenéra, který vystudoval FTVS, a bývalé tanečnice, která po mém narození v 90. letech se svým cvičením vyprodávala tělocvičny a o dlouhé roky později založila Fitplace. Jsem dcerou svých rodičů:-), není proto divu, že jsem už ve svých 4 letech byla vyslána na tréninky tance, gymnastiky a aerobiku. Druhou Olgou Šípkovou jsem se sice nestala, ale dlouhými roky strávenými u Gábiny Šustrové nebo v týmu několikanásobných Mistryň světa u Zdeny Vitákové se mi pohyb stal větší přirozeností a sport větší vášní, než jsem si v té době myslela nebo dokázala vůbec kdy představit. I přesto jsem ale měla za to, že "mé místo" je jinde. Studovala jsem filologii, potom učitelství češtiny a literatury na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy a vždycky jsem si myslela, že mě jazyk bude živit. Osud tomu ale chtěl jinak... Nebo já?:-)

Svou první lekci jsem odlektorovala ve svých 18 letech, a jako správný introvertní extrovert, jak sama sebe nazývám, jsem si před ní musela dát panáka:-)) No, a to už je, panečku, 15 let... Během těch patnácti let jsem zjistila, že cvičení je ve skutečnosti o něčem úplně jiném než "jen" o cvičení.

Cvičení je boj. Boj s motivací, s energií a časem. Boj se svou komfortní zónou, hranicemi, které jsme si nastavili, a s limity, o kterých si myslíme, že už s nimi nehneme. Boj se svědomím, egem, sebedůvěrou. Boj s očekáváním a srovnáním. Boj s tím, jací jsme byli včera, jací jsme dnes a jací si přejeme být zítra. 

Cvičení je ale i radost, a to hlavně. Radost z každého baby stepu a progresu. Radost z času jen pro sebe, který jsme si dokázali udělat, protože on jinak nikdy "jen tak" nezbyde. Radost z pohybu, z toho, co naše tělo umí, dokáže a co se naučí. Radost z toho, že nás přestala bolet záda:-) Radost z toho, že se odreagujeme a vypustíme páru. Radost z toho, že vypadáme líp, zvládneme víc a cítíme se šťastněji. Radost z toho, že máme proč na sebe být pyšní a máme se proč (po)chválit. 

Ráda budu součástí vašeho poznání, jak je Power Plate nepostradatelný pro vaše tělo a neskutečně efektivní pro vaši formu. Ráda budu součástí vašeho poznání, jak úžasně po každém cvičení je a že díky Powe Plate budete pozitivněji vibrovat, i když na něm nebudete stát. Ráda budu součástí vašeho poznání, jak super je, když jste šťastné ve svém těle a že cvičení není jen cvičení - že je to naprostý lifechanger. 

 Dosažené vzdělání: 

 • Pilates
 • Fitness pomůcky
 • Intervalový a kruhový trénink
 • Core & břicho 
 • Zdravá záda
 • Cvičení pro těhotné a po porodu
 • Vývojová kineziologie
 • Power Plate Discover
 • POUND
 • Jumping
 • Piloxing

 

 

Kontakt pro domluvení si osobního tréninku:

Telefon: 739 044 455

E-mail: luciezahustelova@gmail.com

Instragram: luciezahustelova

 

OSOBNÍ TRENÉŘI

 

TRENÉŘI POWER PLATE

 

INSTRUKTOŘI SKUPINOVÝCH LEKCÍ

iconFitplace
U Stadionu 1232
29301 Mladá Boleslav
icon+420 736 483 673
iconrecepce@fitplace.cz
iconwww.fitplace.cz
OTEVÍRACÍ DOBA

Pondělí - Pátek7:00 – 12:00, 14:00 – 21:00
Sobota8:00 – 12:00
Neděle8:00 – 12:00, 15:00 – 20:00