loading

David Staněk

Od dětství jsem se věnoval především bojovým sportům, na základní škole to bylo judo, na střední škole zase kick box. Byl to právě kick box, který mě naučil, jak chutná disciplína, "dobrá dřina" a vůbec fakt, že se věnujete něčemu, co vás baví, co máte rádi a v čem se chcete zdokonalovat a vzdělávat dál. Na střední škole jsem začal také posilovat. Měl jsem staršího kamaráda, který cvičil už roky, věnoval se závodníkům ve fitness a jeho zkušenosti mi pomáhaly (nejen) v mých začátcích, dost jsem se od něj učil. Samotné cvičení mě začalo až tak moc zajímat a bavit, že jsem opustil bojové sporty a začal se rozvíjet především právě ve fitness - v cvičení a v technice,  ve stravování atd.

Rozhodl jsem se své znalosti prohlubovat, co to jen půjde. Udělal jsem si certifikaci na trenéra fitness a kulturistiky. Postupně mě to všechno vedlo dál a začal jsem rozšiřovat své znalosti a začal studovat především zahraniční literaturu, odkud mnohé čerpám. Například detailní techniky cviků nebo kompenzační cvičení. Vše si zkouším aplikovat sám na sobě a snažím se ladit každou drobnost do úplného detailu. Při tréninku a při cestě za vaším snem není nic, co by NEBYLO důležité, všechno hraje svou roli. Věděli jste třeba, že vše začíná u nohou?:-) Nohy jsou zkrátka stěžejní bod, z něhož vše vychází a který udává následný směr tréninku či výkonu. 

Mimo cvičení mě pohltila anatomie sama, a i proto jsem se třeba začal vzdělávat v dornově metodě, jemné manuální terapii, při které se klouby a obratle uvedou do správné a původní polohy. 

 Kontakt pro domluvení si tréninku: 

Telefon: 732 839 055

E-mail: stanek.d96@seznam.cz

Instagram: d.stanek

 

OSOBNÍ TRENÉŘI

 

TRENÉŘI POWER PLATE

 

INSTRUKTOŘI SKUPINOVÝCH LEKCÍ

iconFitplace
U Stadionu 1232
29301 Mladá Boleslav
icon+420 736 483 673
iconrecepce@fitplace.cz
iconwww.fitplace.cz
OTEVÍRACÍ DOBA

Pondělí - Pátek7:00 – 12:00, 14:00 – 21:00
Sobota8:00 – 12:00
Neděle8:00 – 12:00, 15:00 – 20:00