loading

Šárka Dousková

Pohyb a aktivní styl života je mi vlastní odjakživa, celý život se přesvědčuju o tom, nakolik sport posiluje nejen tělo, organismus, ale i mysl. Pokud totiž toužíte po jakékoliv změně nebo vzpruze, cvičení může být skutečně dobrým začátkem.

17 let jsem cvičila aerobik a 9 let závodila v české reprezentaci. Sama jsem se díky závodění podívala do různých klubů po celé České republice, nyní se už věnuji individuálnímu trénování několika závodnic.  Zúčastnila jsem se soutěže Miss aerobik, tenhle pro mě velký zážitek skončil ale ve finále, když jsem kvůli mistrovství světa nemohla pokračovat v soutěži dál. Ve velké konkurence mému týmu uniklo finále o jedno jediné místo.

Mám kurz trenérky sportovní gymnastiky a akrobacie i kurz trenérky aerobiku a absolvované školení rozhodčích. Zároveň jsem instruktorkou skupinových lekcí, jako je Jumping, Tabata a posilovací lekce, ať už TRX, Bodyforming nebo Body Pump, a trenérkou Power Plate.

Baví mě a samotnou motivuje individuální přístup při tréninku, kdy mohu z blízkosti sledovat pokroky, progresy a proměny svých klientů nebo svěřenců. Život je o zlepšování se, jsem ve svém živlu, když mohu challengovat nejen samu sebe, ale i vás, když mohu posouvat své i vaše limity. A jsem šťastná, když k jakékoliv pozitivní změně dokážu být nápomocná.

 

Kontakt pro domluvení si osobního tréninku na Power Plate: 

E-mail: douskovas@seznam.cz

Instagram: @sarradous

 

OSOBNÍ TRENÉŘI

 

TRENÉŘI POWER PLATE

 

INSTRUKTOŘI SKUPINOVÝCH LEKCÍ

iconFitplace
U Stadionu 1232
29301 Mladá Boleslav
icon+420 736 483 673
iconrecepce@fitplace.cz
iconwww.fitplace.cz
OTEVÍRACÍ DOBA

Pondělí - Pátek07:00 - 12:00 / 15:00 - 21:00
Sobota8:00 - 12:00 / 15:00 - 20:00
Neděle8:00 - 12:00 / 15:00 - 20:00