loading

Power Plate

Osobní trénink na Power Plate trvá vždy 30 min, součástí je i krátká závěrečná masáž. K tréninku využíváme Power Plate Pro 6 Air, špičkový přístroj umístěný v sále 3, ve kterém budete mít vždy dostatek soukromí, abyste pod dohledem svého trenéra mohli kouzlit s výsledky.  A vibrovat:-) 

K největším výhodám cvičení na této speciální vibrační plošině patří mnohem kratší doba než při běžném cvičení, která je k vysněnému výsledku jinak potřeba. Při různých cvicích a polohách na Power Plate aktivujete během těch 30 minut až 95 % svalových vláken. Trojrozměrné vibrace mají za následek 30 - 50x rychlejší aktivaci svalových vláken než při běžném cvičení, a proto půlhodina na Power Plate plně nahrazuje hodinu a půl klasického cvičení. Svých vysněných výsledků dosáhnete s Power Plate a díky Power Plate v mimořádně krátkou dobu. Na Power Plate se dá dělat opravdu ohromná spousta věcí, všestranné využití je taky jeden z jeho hlavních benefitů. Pokaždé můžete zkoušet něco jiného – jednou se zaměřit na zadek, podruhé zapracovat na bříšku, potom můžete makat na ruce a vršek nebo se jen protáhnout a přijemně uvolnit.

Někoho zaujme to, že cvičení na něm je ve fitness celosvětový fenomén, kterému propadla Cindy Crawford, Sharon Stone nebo Ronaldo. A teď můžete i vy u nás. Někoho naopak zaujme spíš to, že se jedná o extrémně efektivní cvičení, které může být cardiem, posilováním nebo účinnou regenerací a relaxací. Toto cvičení je totiž i skvělou zdravotní pomůckou, umožňuje posílení svalů s nízkým rizikem zranění úponů a menším rizikem svalových zranění. 

Power Plate je velmi oblíbený jako efektivní prostředek, který vám pomůže zhubnout, vyrýsovat a zpevnit tělo, zbavit se celulitidy, rozproudit lymfatický systém, zlepšit kondici, zlepšit držení těla, jeho rovnováhu a koordinaci, zpevnit pánevní dno, zrychlit metabolismus, zvýšit hustotu kostní tkáně, cirkulaci krve, podpořit nervosvalové funkce, regeneraci a zotavení se. I proto je vibrační stroj Power Plate využíván nejen širokou veřejností ve fitness, ale i profesionálními sportovci, nejčastěji fotbalisty, hokejisty, tenisty a golfisty, nebo rehalibiliačními centry a jinými lékařskými zařízeními. 

 

TRENÉŘI POWER PLATE

iconFitplace
U Stadionu 1232
29301 Mladá Boleslav
icon+420 736 483 673
iconrecepce@fitplace.cz
iconwww.fitplace.cz
OTEVÍRACÍ DOBA

Pondělí - Pátek07:00 - 12:00 / 15:00 - 21:00
Sobota8:00 - 12:00
Neděle8:00 - 12:00 / 15:00 - 20:00