loading

Power Plate

Součástí posilovny a její cardio zony je Power Plate Pro 6 Air. Speciální plošina přenášející vibrace do svalů. A aby se svaly s vibracemi „vypořádaly“, musejí vyvíjet mnohem více práce. Při různých cvicích a polohách zhruba 10x víc než při samých pohybech bez vibrace.

Někoho zaujme to, že cvičení na něm je ve fitness celosvětový fenomén, kterému propadla Cindy Crawford nebo Sharon Stone. A teď můžete i Vy u nás, protože jsme jediným místem v  Mladé Boleslavi, které má Power Plate ve své nabídce. Někoho naopak zaujme spíš to, že se jedná o efektivní cvičení, které může být cardiem, posilováním nebo regenerací.

Na Power Plate se dá dělat opravdu ohromná spousta věcí, všestranné využití je taky jeden z jeho hlavních benefitů. Pokaždé můžete zkoušet něco jiného – jednou se zaměřit na zadek, podruhé zapracovat na břichu a core, potom můžete makat na ruce a vršek nebo se jen protáhnout, uvolnit a vibracemi příjemně promasírovat.  

Power Plate je velmi oblíbený jako efektivní prostředek, který Vám pomůže zhubnout, redukovat celulitidu, zlepšit kondici, zlepšit držení těla, jeho rovnováhu a koordinaci, zvýšit hustotu kostní tkáně, cirkulaci krve, podpořit nervosvalové funkce, regeneraci a zotavení se. I proto je vibrační stroj Power Plate využíván nejen širokou veřejností ve fitness, ale i profesionálními sportovci, nejčastěji fotbalisty, hokejisty, tenisty a golfisty.

iconFitplace
U Stadionu 1232
29301 Mladá Boleslav
icon+420 736 483 673
iconrecepce@fitplace.cz
iconwww.fitplace.cz
OTEVÍRACÍ DOBA

Pondělí - Pátek07:00 - 21:00
Sobota - Neděle 8:00 - 20:00