loading

Posilovna

Snažíme se vybudovat prostředí, ve kterém milovníkům cvičení a zdravého životního stylu nebude chybět absolutně nic. I proto je posilovna nově součástí naší nabídky rozprostírající se celkem na 700 m2. Fanoušky silového tréninku potěší, že máme k dispozici i moderní posilovnu na prostoru velkém 200 m2, která je vybavena profesionálními stroji Star Trac, značky, která je lídrem ve vývoji moderního vybavení ve fitness průmyslu.

Posilovna je pro Vás vybavena nejen moderními posilovacími stroji se špičkovým designem pro posílení všech svalových skupin, ale i klecí, lavicemi, činkami různých vah od 1 až do 60 kg, kettlebelly od 4 do 20 kg, ale i množstvím kotoučů od 1,25 do 20 kg. Součástí je také cardio zóna s běžeckými pásy, spinningovými koly s dotykovou obrazovkou, rotopedy, orbitreky, veslařskými trenažery a Power Platem. Naleznete u nás také 2 velké sály a 1 malý, ve kterých je pro Vás k dispozici velké množství posilovacích gum a expanderů, BOSU, overballů a gymnastických míčů, medicinbalů, TRX, aquabagů, válců, boxovacích pytlů, plyometrických boxů, nakládacích os se závažím, posilovacích lan, hrazd, bradel a ribstolí. Je tak jedno, jestli máte chuť na lehký, nebo těžký trénink, protože my jsme na to připraveni. 

Jak se do posilovny objednat?

Rezervaci si dělat nemusíte, přijďte si zacvičit kdykoliv. 

Kolik vstup do posilovny stojí?

Jednorázový vstup na neomezenou dobu cvičení stojí 150 Kč a pro studenty 120 Kč. Pro další návštěvy je možné využít také permanentku, kredit, členství nebo benefitní karty do Vašeho zaměstnavatele. Kompletní informace o cenách nebo dalších výhodných možnostech, jak u nás cvičit, najdete v sekci Ceník nebo rádi zodpovíme, cokoliv Vás zajímá, skrz kontaktní formulář v sekci Kontakty nebo na emailu recepce@fitplace.cz.

 Záleží nám na špičkovém vybavení, ale i prostředí, které budete hodnotit jako nadprůměrně komfortní.  

iconFitplace
U Stadionu 1232
29301 Mladá Boleslav
icon+420 736 483 673
iconrecepce@fitplace.cz
iconwww.fitplace.cz
OTEVÍRACÍ DOBA

Pondělí - Pátek07:00 - 21:00
Sobota - Neděle 8:00 - 20:00