loading

Cycling, lekce, na které si budete ujíždět

Teprve jako druzí v celé České republice startujeme revoluční a nový koncept Cyclingu a přinášíme tenhle trend, který způsobuje celosvětovou mánii, i k nám! 

Tma, záře neonových světel, jízda kolikrát prakticky ve tmě, jedno kolo vedle druhého, nadupané songy, které vám doslova vytřískají všechny problémy z hlavy, a euforická jízda s pečlivě naplánovanou a zvladatelnou choreograií, během níž zapojíte nejen nohy a zadek, ale doslova celé tělo, bude se svou nevídanou atmosférou také vaším nezapomenutelným zážitkem. 

Zabookujte se na lekci, na které si budete doslova ujíždět, a opřete se do pedálů každé úterý v 19:15 s Kateřinou, každý čtvrtek v 18:00 a každou neděli v 17:00 s Barčou. Těšíme se na vás, týme! 

 

Jaký je rozdíl mezi Cyclingem a Spinningem? 

Cycling je v porovnání se Spinningem trochu jiná jízda:-) Jde spíš o workoutovou party než o věrnou simulaci jízdy na kole, která je pro Spinning typická. Zatímco během Spinningu po většinu času lekce sedíte nebo stojíte a šlapete, během Cyclingu zapojujete do cvičení opravdu celé tělo. Každý nadupaný song je předem promyšlená a pečlivě naplánovaná choreografie, při  které zapojuješ opravdu celé tělo.

V čem vyrazit na lekci? 

Většinou se chodí na Cycling v legínách nebo takzvaných bike shorts. Horní polovina těla ocení kvalitní sportovní podprsenku a nějaký top, tílko nebo tričko. I když je velká pravděpodobnost, že ten půjde hned po druhé písničce dolů:-) Můžete vyzkoušet i jízdu v cyklodresu, vše je konec konců na vašich osobních preferencích. Na nohy potom už stačí nasadit pohodlné tenisky nebo cyklistické boty s nášlapy a můžete do toho pořádně šlápnout:-)  

Kde se můžu zarezervovat? 

No přeci tady:-) 

iconFitplace
U Stadionu 1232
29301 Mladá Boleslav
icon+420 736 483 673
iconrecepce@fitplace.cz
iconwww.fitplace.cz
OTEVÍRACÍ DOBA

Pondělí - Pátek7:00 – 12:00, 14:00 – 21:00
Sobota8:00 – 12:00
Neděle8:00 – 12:00, 15:00 – 20:00