loading

Cvičení pro těhotné a po porodu online!

Cviky nejen pro maminky, které brzy přivedou na svět nový život a jehož blahodárné účinky ocení i miminko, ale i pro maminky, které si přeji dostat se už po porodu do kondice a k procvičit se k pocitu spokojenosti.

Během těhotenství čeká ženu postupně mnoho změn. Mezi ně patří změny v držení těla, zvýšení hmotnosti, posun těžiště, hormonální změny, zvýšení objemu krve či zvýšení kloubní volnosti. Hlavním cílem cvičení je úleva od bolesti zad a kloubů, uvolnění kyčlí, aktivace svalů pánevního dna a svalů hlubokého stabilizačního systému, nácvik správného držení těla, relaxace a menší únava, větší energie.

Přidejte se k nám na 45 minut každou středu v 16:30 s Barčou. Jedeme online! 

Připojit se a cvičit s námi můžete snadno - stačí se registrovat v našem rezervačním systému, založit si tak svůj účet, nahrát si kredit tím, že zašlete libovolnou částku převodem na číslo účtu 189001102/0600 a až Vám kredit nahrajeme, tak se rezervovat.
Pokud by se stalo, že Vám třeba miminko nedovolí se cvičení zúčastnit a užít si ho, lekci nahráváme a pošleme Vám ji do emailu. 
Více informací najdete zde na www stránkách v novinkách v článku Začínáme cvičit online!, na našem Instagramu ve výběru Online lekce nebo na recepce@fitplace.cz.
iconFitplace
U Stadionu 1232
29301 Mladá Boleslav
icon+420 736 483 673
iconrecepce@fitplace.cz
iconwww.fitplace.cz
OTEVÍRACÍ DOBA

Pondělí - Pátek07:00 - 21:00
Sobota - Neděle 8:00 - 20:00