loading

Začínáme cvičit online!

Můžete nás vpustit do svých domovů, vrátit cvičení do svých pravidelných rituálů, na které se budete těšit a díky kterým se budete cítit dobře na těle i na duši. Najděte si doma svůj prostor, zavřete se v místnosti nebo si utvořte svůj cvičící koutek, kde Vás 45 minut nebude nikdo a nic rušit. Vpusťte k sobě aspoň na dálku svou oblíbenou instruktorku nebo cvičení, na které jste chodili nejraději, a rozjeďte to. Ten super pocit přeci znáte. Zažíváte ho při každém cvičení s námi nebo když odcházíte z Fitplace.

Rozvrh online lekcí najdete v našem rezervačním systému a na našich www stránkách po kliknutí na Fitness a následně Rozvrh online lekcí.  Všechny tyto lekce budou streamovány živě a rezervovat se na ně můžete už teď.

Cvičím ve Fitplace Cvičím s Fitplace!

Pokud si cvičení budete pouštět přes počítač nebo televizi, nemusíte si stahovat žádnou aplikaci, zacvičíte si snadno a přímo přes náš rezervační systém, a to hned po pár snadných kliknutích. Pokud budete k online cvičení využívat svůj mobilní telefon, stáhněte si aplikaci ZOOM (ZOOM Cloud Meeting s ikonou modré kamery).

  • Zarezervujte se na vybranou lekci v našem rezervačním systému, jako byste se chystali cvičit ne doma, ale u nás ve Fitplace.

Pokud u nás ještě nemáte svůj účet, vytvořte si ho v našem rezervačním systému přes tlačítko „Přihlásit“ a „Registrace“.

  • Při zarezervování na lekci zvolte platbu „z kreditu“ , rezervační systém Vám za lekci strhne 80 Kč, nebo využijte své zaplacené členství. Platba z kreditu nebo z členství je jediný akceptovatelný způsob úhrady online lekcí.

Pokud na svém účtu v rezervačním systému nemáte nahranou žádnou hotovost a Váš kredit je 0 Kč, můžete si zaslat libovolnou částku na 189001102/0600 a poté Vám kredit do jednoho pracovního dne dobijeme. Nad částku 500 Kč Vám automaticky přičteme 10 % navíc jako bonus. Do poznámky pro příjemce napište prosím své jméno nebo jméno, na jehož účet si přejete částku nabít. Pokud částku nestihnete vybrat na online lekce, nic se neděje, můžete ji potom používat na jakékoliv lekce, do posilovny, na VacuShape nebo zboží, až otevřeme, a to zcela bez časového omezení.

  • Vybranou lekci otevřete v našem rezervačním systému.
  • Po otevření konkrétní lekce klikněte na ikonu pro její live stream (ikona televize).
  • Zvolte „Připojit se k online vysílání“ kliknutím na červený box, pokud si cvičení budete pouštět přes počítač nebo televizi. Zvolte „Připojit se k online vysílání - přes aplikaci ZOOM“ kliknutím na šedé tlačítko, pokud budete k online cvičení využívat svůj mobilní telefon, a poté pouze vpište kód QY454S.
  • Jste připojeni a už nás možná i vidíte - máváme?:-) 
  • Po připojení nezapomeňte zaktivovat zvuk (kliknutím na nabídku, která se Vám otevře automaticky a nepřehlédnutelně, nebo kliknutím na ikonu sluchátek vlevo v dolní liště, záleží na konkrétním příslušenství).
  • A je to! Vítejte!:-) 
  • Na lekci budou vpuštěni jedině zarezervovaní uživatelé, kteří mají lekci zaplacenou buď z kreditu, nebo ze svého členství. 
  • Instruktor na Vás bude čekat vždy 5 minut před samotným začátkem lekce. Ve stejný čas jsme Vám k dispozici i na telefonním čísle 736 483 673 pro případ, že byste řešili problém s připojením nebo jinou urgenci související s blížící se lekcí.

  

V případě jakýchkoli dotazů se na nás neváhejte obrátit na emailu recepce@fitplace.cz.

Tato situace je pro nás nová stejně jako pro Vás, proto se těšíme na jakékoliv Vaše ohlasy i podněty ke zlepšení. Především se ale těšíme na cvičení s Vámi.

 

iconFitplace
U Stadionu 1232
29301 Mladá Boleslav
icon+420 736 483 673
iconrecepce@fitplace.cz
iconwww.fitplace.cz
OTEVÍRACÍ DOBA

Pondělí - Pátek07:00 - 21:00
Sobota - Neděle 8:00 - 20:00