Jumping

Cvičení na trampolínkách

Zažijte euforii, vyskákejte se ze špatné nálady i přebytečných kil – skákejte s radostí!

Skákáním na trampolínce posilujete celé tělo uvnitř i vně.

Jumping je tím pravým sportem pro toho, kdo chce hubnout zábavně, bez složitých choreografií a má rád pohyb, u kterého se opravdu "vybije".

Jumping šetří Vaše klouby před zbytečnými otřesy, a přitom je to dynamický sport, díky kterému posílíte svaly, o kterých ani nevíte, že je máte. Po celou dobu skákání posilujete hluboké zádové i břišní svaly, což vede ke správnému držení těla. Jumping napomáhá rozvoji plic, zlepšení cirkulace krve a prokrvení celého tělního aparátu, má pozitivní dopad na funkce všech životně důležitých orgánů a tkání v našem těle, odplavuje jedy a toxiny - díky Jumpingu se jinými slovy pročišťujeme přirozeným způsobem. I kůže bude hladká a bude vypadat přirozeně svěže.

Při prvních lekcích se mohou objevit problémy s inkontinencí. Nenechte se odradit, při Jumpingu dochází k posílení pánevního dna a po pár lekcích se problémy s únikem moči stanou minulostí.

Jumping je sport pro každého – nezáleží na věku, hmotnosti či fyzické zdatnosti, lekci zvládne úplně každý. Každý si ji jen jinak přizpůsobuje.

Každý má svůj konkrétní cíl. Jedno mají však všichni společné: dělají něco pro sebe – svoji kondici, svůj vzhled a především pro své zdraví.

Na začátku každé lekce Vás instruktor seznámí se všemi informacemi a poskytne Vám odpověď na všechny otázky, které Vás budou ohledně Jumpingu zajímat.

Klientka FITPLACE: "Nikdy mě žádné cvičení nebavilo tak, jako Jumping. Při trampolínkách si vyčistím hlavu, naprosto vypnu a jen makám. Nikdy jsem se víc nepotila! Moc se mi líbí i hudba, na kterou skáčeme. I ona přispívá k tomu, že během skákání jsem v jiném světě. Moje postava jen potvrzuje, že Jumping je naprosto bezkonkurenční."


Adresa
FITPLACE
U Stadionu 1232 (v budově restaurace Start)
293 01 Mladá Boleslav
zobrazit na mapě

Kontakt
Telefon: +420 736 483 673
fitplace@seznam.cz

FITPLACE na facebooku

FITPLACE na mapě

[ ^ k obsahu ^ ]