Všeobecné a storno podmínky Fitplace

Lekce jsou velmi obsazené, a protože se často setkáváme s bezohledností a netolerancí vůči ostatním těch, kteří zbytečně blokují místo a na lekci nebo lekce dokonce nakonec nedorazí, ač má o cvičení zájem "dalších deset lidí", byli jsme nuceni zavést storno poplatky a každý náš klient dává souhas s těmito závaznými podmínkami nejen pri registraci, ale i při rezervaci na každou lekci.

Storno poplatky jsou 24 hodinové. Zrušíte-li tedy svou rezervaci méně jak 24 před začátkem lekce, systém Vám nahlásí záznam o storno poplatku ve výši lekce nebo tréninku. Pokud Vaše místo, i když pozdě uvolněné, zabere někdo další buď hned z čekací listiny, nebo později, záznam o stornu je z Vašeho účtu vymazán a žádný storno poplatek neplatíte.

Děkujeme, že když víte, že na lekci nedorazíte, včas se odhlásíte, abyste uvolnili místo tomu, kdo na něj čeká a dorazí nebo se dodatečně může ještě přihlásit.

O každém storno poplatku jste informováni přes email, který zadáváte při registraci. Kdykoliv si ho můžete také aktualizovat, stejně jako další informace, ve svých údajích. Ve storno emailu najdete také všechny informace potřebné k jeho zaplacení - storno poplatky je třeba hradit do 10 dnů a to buď hotově na naší recepci v době cvičení nebo převodem na bankovní účet číslo 189001102/0600, prosím vyplňte i VS, abychom platbu dokázali úspěšně přiřadit.

Maximální počet storno poplatků, které můžete nasbírat, je tři. Poté budou všechny Vaše budoucí rezervace smazány a účet zablokován.

Víme, že některé věci nejde naplánovat a mohou nastat jakékoliv nenadálé komplikace, které Vám zabrání v dostavení se na zarezervovanou lekci nebo trénink. V těchto případech Vás prosíme o zrušení Vaší rezervace a o napsání emailu na recepce.fitplace@seznam.cz. Rádi Vám vyjdeme vstříc a Váš storno poplatek dodatečně vymažeme z důvodů zdravotních nebo vážných osobních.


Adresa
FITPLACE
U Stadionu 1232 (v budově restaurace Start, vstup věží)
293 01 Mladá Boleslav
zobrazit na mapě

Kontakt
Telefon: +420 736 483 673 v době cvičení
recepce.fitplace@seznam.cz

FITPLACE na Facebooku FITPLACE na Instagramu

FITPLACE na mapě

[ ^ k obsahu ^ ]