Všeobecné a storno podmínky Fitplace

Lekce jsou velmi obsazené, a protože se často setkáváme s bezohledností a netolerancí vůči ostatním těch, kteří zbytečně blokují místo a na lekci nakonec nedorazí, ač má o cvičení zájem "dalších deset lidí", byli jsme nuceni zavést storno poplatky a každý náš klient dává souhas s těmito závaznými podmínkami nejen pri registraci, ale i při rezervaci na každou lekci.

Storno poplatky jsou 24 hodinové. Zrušíte-li tedy svou rezervaci méně jak 24 před začátkem lekce, systém Vám nahlásí záznam o storno poplatku ve výši lekce nebo tréninku. Prosíme Vás o úhradu storno poplatku ve výši ceny lekce nebo tréninku při Vaší příští návštěvě Fitplace nebo bankovním převodem na číslo účtu 189001102/0600 s Vaším celým jménem v poznámce pro příjemce, a to do 7 dnů. Pokud Vaše místo, i když pozdě uvolněné, zabere někdo další buď hned z náhradníků, nebo později, záznam o dluhu Vám bude z účtu vymazán a žádný storno poplatek platit nebudete. Pokud máte kredit a byl Vám v takovém případě odečten, řekněte si o jeho navrácení na recepci, částka Vám bude okamžitě přičtena zpět.

Maximální počet storno poplatků, které můžete celkem nasbírat, je tři. Poté budete zkontaktováni prostřednictvím SMS s upozorněním na výši dluhu a pokud dluh nebude ještě ten den uhrazen, všechny Vaše budoucí rezervace budou s ohledem na už vysokou dlužnou částku smazány a další rezervace si budete moct tvořit, až po uhrazení dlužné částky.

Děkujeme, že když víte, že na lekci nedorazíte, včas se odhlásíte, abyste uvolnili místo.

Víme, že některé věci nejde naplánovat a mohou nastat jakékoliv nenadálé komplikace, které Vám zabrání v dostavení se na zarezervovanou lekci nebo trénink. V těchto případech Vás prosíme o zrušení Vaší rezervace a o napsání emailu na recepce.fitplace@seznam.cz. Rádi Vám vyjdeme vstříc a Váš storno poplatek dodatečně vymažeme z důvodů zdravotních nebo jiných vážných problémů.


Adresa
FITPLACE
U Stadionu 1232 (v budově restaurace Start, vstup věží)
293 01 Mladá Boleslav
zobrazit na mapě

Kontakt
Telefon: +420 736 483 673 v době cvičení
recepce.fitplace@seznam.cz

FITPLACE na Facebooku FITPLACE na Instagramu

FITPLACE na mapě

[ ^ k obsahu ^ ]