Jsem úplný nováček

V našem online rezervačního systému uvidíte nabídku lekcí na sále 1 i na sále 2 a nabídku časů pro Vaše tréninky na VacuShape.

Vytvoříte si vlastní účet a po jeho potvrzení ve Vaší emailové schránce si můžete tvořit rezervace na cvičení, jak je libo a až na 30 dní dopředu.

Lekce Vám zobrazují nejen informace o typu cvičení a o instruktorce, která lekci vede, ale také obsazenost. První číslice před lomítkem je informace, kolik je lidí na lekci zarezervovaných, druhá číslice za lomítkem je, jaká je kapacita lekce. Pokud je lekce obsazená, rezervační systém Vám nabízí možnost "Pouze náhradníci". Tu, když využijete, přihlásíte se závazně na tzv. čekací listinu jako náhradník a čekáte, až se pro Vás uvolní misto. Rezervace jsou v neustálém pohybu a doporučujeme Vám tuto možnost využít, je veliká pravděpodobnost, že se pro Vás místo uvolni.

Rezervace si můžete vytvářet, ale i rušit. Vymazat svou rezervaci můžete až hodinu před samým začátkem lekce, pak je tato možnost zablokována - a to právě kvůli potenciálním náhradníkům, které na lekci čekají. Kdybyste své místo zrušili dejme tomu 30 minut před začátkem lekce, klient z náhradníka skočí do "standardně" přihlášených klientů a za 30 min by už třeba nestihl se na lekci dostavit.

Pro rezervování jsou platné podmínky, které jste odsouhlasili při registraci a i při vytvoření každé rezervace. Řeč je především o storno poplatcích, které jsou 24 hodinové. Zrušíte-li tedy svou rezervaci méně jak 24 před začátkem lekce, systém Vám nahlásí záznam o storno poplatku ve výši lekce nebo tréninku. Pokud Vaše místo, i když pozdě uvolněné, zabere někdo další buď hned z čekací listiny, nebo později, dluh je z Vašeho účtu vymazán a žádný storno poplatek neplatíte.


Adresa
FITPLACE
U Stadionu 1232 (v budově restaurace Start, vstup věží)
293 01 Mladá Boleslav
zobrazit na mapě

Kontakt
Telefon: +420 736 483 673 v době cvičení
recepce.fitplace@seznam.cz

FITPLACE na Facebooku FITPLACE na Instagramu

FITPLACE na mapě

[ ^ k obsahu ^ ]