Ceník

Rozhodli jste se, že k nám přijdete cvičit, vytvořili jste si svůj účet v online rezervačním systému a udělali rezervaci na lekci, která se Vám zamlouvá (uvidíte, že takových je u nás spoustu...vlastně všechny!:-)) a je rozhodně dobré vědět, kolik Vás to bude stát a jaké možnosti v tomto ohledu máte.

Můžete docházet na zarezervované lekce a platit je pokaždé po příchodu u nás na recepci.

Nebo si můžete nahrát hotovost přímo na svůj účet v online rezervačním systému. Peníze se automaticky odečítají v okamžiku provedení rezervace na určitou lekci a při odrezervování se částka zase vrátí zpět. Veškerý pohyb peněz i seznam všech rezervací je možné si přehledně kontrolovat na Vašem účtu. Kredit si můžete nabít u nás na recepci.

Další, poslední možností je uzavřít členství. Chodíte k nám pravidelně, s radostí využíváte naši nabídku a jste našim častým zákazníkem?

Vaše věrnost nás těší, proto se snažíme Vašim potřebám, nadšení a peněžence vyjít vstříc. Prostudujte všechna klubová členství, které Vám nabízíme, a vyberte pro Vás to nejvýhodnější. Pokud budete mít o členství zájem, stačí přijít cvičit a u nás na recepci ho uzavřít. Je to otázka pár minut.

 


Adresa
FITPLACE
U Stadionu 1232 (v budově restaurace Start, vstup věží)
293 01 Mladá Boleslav
zobrazit na mapě

Kontakt
Telefon: +420 736 483 673 v době cvičení
recepce.fitplace@seznam.cz

FITPLACE na Facebooku FITPLACE na Instagramu

FITPLACE na mapě

[ ^ k obsahu ^ ]